york09 napisał(a):

|
Śmiać (a raczej płakać) to się będziemy jak Kaczor do władzy dojdzie.
|
Tak gdy ten wstrętny Kaczor dojdzie do władzy to wiadomo:
- Macierewicz w skórzanym płaszczu będzie urzędował na Szucha
- Palikot będzie nabity na iglicę Pałacu Kultury
- Kaczor zabierze pieniadze odkładane na nasze emerytury (a nie sorry to już zrobił Donald)
No to poproszę parę konkretów z Twojej strony cóż takiego się stanie i czemu będziemy płakać, może dwoeim się czegoś nowego.
A później zapraszam do zapoznania się z artykułem:
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/21...dzie-do-wladzy
Zaczyna się tak: "
Jak pis nie dojdzie do wladzy zapanuje szczęście powszechne i dobrobyt, a władza wsadzi do więzienia Antoniego Macierewicza i pozostałych wrogów politycznych i osobistych, a część z nich ze strachu popełni samobójstwo. Nieumyślne. Pozostali wrogowie Platformy Obywatelskiej i jej koalicjantów opuszczą kraj, przenosząc się do lepszej rzeczywistości. To młodzi. A starzy zrezygnują z doczekania do emerytury i wymrą przed 67 rokiem życia, przyczyniając się w ten sposób do wzrostu PKB i zasobów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych."
Widzę, że niektórym Tefałeny i inne gazety wybiórcze sprały mózg...