Festence napisał(a):

Szkoda Ruchu,
- Potrójny spalony
- Kamiński strzelił go na linii pola karnego
- Główny pokazał rożnego, dopiero po 2 minutach boczny zmienił jego decyzję - ten sam, który nie zauważył spalonego...
No brak słów, a wyobraźcie sobie, gdyby legię tak skrzywdzili....
|
Po pierwsze, ten który był faulowany nie był na spalonym więc spalonego nie było.
Po drugie, linia należy do pola karnego więc jeżeli tam był faulowany to jest karny.
Po trzecie, chyba nie chcesz powiedzieć, że tam nie było karnego. To, że sędzia na początku tego nie dostrzegł to nie znaczy, że nie mógł zmienić decyzji pod wpływem bocznego.
Ruchu szkoda, ale bez jaj. Nie został tutaj skrzywdzony przez nikogo. Karny jak najbardziej słuszny.