Brawo Legia? A ja tu czytałem przez wiele stron, że UEFA zachowała sie prawidłowo, z duchem sportu i dobrze, ze ukarała Legię

.
Oprawa kompletnie bezsensowna...bo przepisy są jasne od lat. Temat, to raczej prezes i pracownicy klubu, a nie UEFA. Dodatkowo pewnie panowie z europejskiej federacji z uśmiechem na ustach przyjmą ten "twór" i wlepią porządną karę. W ciagu 60 sekund wzbogacili sie o kilkadziesiąt tysięcy euro

, piękny biznes. Taka dojna krowa nie zdarza się często.