Arkas napisał(a):

|
Ja bym chciał poruszyć inną kwestię, aczkolwiek związaną z zakupem biletu. Na parking żeby wjechać by móc podejść nabyć bilet trzeba zabulić 5 zł bo inaczej nie wjedziesz bo tam na plac
|
Moze masz na mysli paring TS Wisla? jezeli tak to dobrze, ze zaplaciles
