Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10600
Stary 28.08.2014, 21:16
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chciał poruszyć inną kwestię, aczkolwiek związaną z zakupem biletu. Na parking żeby wjechać by móc podejść nabyć bilet trzeba zabulić 5 zł bo inaczej nie wjedziesz bo tam na plac

Moze masz na mysli paring TS Wisla? jezeli tak to dobrze, ze zaplaciles
Odpowiedz cytując