Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10594
Stary 28.08.2014, 20:16
Ja bym chciał poruszyć inną kwestię, aczkolwiek związaną z zakupem biletu. Na parking żeby wjechać by móc podejść nabyć bilet trzeba zabulić 5 zł bo inaczej nie wjedziesz bo tam na plac nie można niby. Czy to jest normalne że klub zakazał wjazdu na plac w celu ułatwienia dokonania zakupu? Rozumiem że w dniu meczu tam jest zamknięte ale tak normalnie w tygodniu?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując