|
Ja bym chciał poruszyć inną kwestię, aczkolwiek związaną z zakupem biletu. Na parking żeby wjechać by móc podejść nabyć bilet trzeba zabulić 5 zł bo inaczej nie wjedziesz bo tam na plac nie można niby. Czy to jest normalne że klub zakazał wjazdu na plac w celu ułatwienia dokonania zakupu? Rozumiem że w dniu meczu tam jest zamknięte ale tak normalnie w tygodniu?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|