|
Senior Member
Offline
|
|
fran23 napisał(a): 
-pożegnać Bieszczada który nie posiada żadnego doświadczenia, a jest ponoć drugim bramkarzem, w zamian wyciągnąć z Zawiszy Witana bądź Leszczyńskiego z Dolcanu którym kończą się kontrakty
-ściągnąć Wojtowiaka któremu zostanie pół roku do końca kontraktu i pożegnać Burligę lub w ostateczności zostawić go na ławkę
Po przeczytaniu tego, uznaję, że coś z Tobą nie tak(delikatnie mówiąc)...
|
rozjaśnij waćpanie
|
|