Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68650
Stary 28.08.2014, 19:38
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czekaj ma ważny kontrakt a zarabia pewnie góra 10% tyle co Chavez. Masz odpowiedź. Jest bo jest. Bo niewiele kosztuje a budżetu nie naciąga. A Chaveza przegnać jak najdalej od Wisły. Słaby, mało zwrotny potwornie przepłacony drwal (minimum 200 tysięcy USD kosi). Może za darmo go ktoś weźmie? A może nawet coś dopłacić byle się go pozbyć raz a dobrze
ale Czekaj taki sam krótka piła, pogonić obu nieskoordynowanych ludzi nie nadających się do profesjonalnego uprawiania sportu, AMEN
Odpowiedz cytując