Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
Od: 04.2011
Offline
#
68650
28.08.2014, 19:38
Ogryzek
napisał(a):
Czekaj ma ważny kontrakt a zarabia pewnie góra 10% tyle co Chavez. Masz odpowiedź. Jest bo jest. Bo niewiele kosztuje a budżetu nie naciąga. A Chaveza przegnać jak najdalej od Wisły.
Słaby, mało zwrotny
potwornie przepłacony
drwal
(minimum 200 tysięcy USD kosi). Może za darmo go ktoś weźmie? A może nawet coś dopłacić byle się go pozbyć raz a dobrze
ale Czekaj taki sam
krótka piła, pogonić obu nieskoordynowanych ludzi nie nadających się do profesjonalnego uprawiania sportu, AMEN
WhiteDoctor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WhiteDoctor
Znajdź inne posty napisane przez WhiteDoctor