Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek85_TSW
Member
Od: 04.2008
Skąd: C4 & Głogoczów
Offline
#
10592
28.08.2014, 19:29
hubert.fan
napisał(a):
Kolega kupował bilet i został przekierowany na stronę PayU z bankami, ale nie było jego banku to się wylogował. Teraz jak chce zapłacić z innego banku wchodzi na zakupy- zamówienie- klika "zapłać" i wychodzi mu, że wystąpił błąd i żeby spróbować później- miał ktoś tak ? Da się anulować to zamówienie i kupić od nowa ? Status ma: Oczekiwanie na potwierdzenie płatności a nie da się zapłacić
Gdyby ktoś wiedział niech się podzieli swoją wiedzą
Mam podobnie, tyle że chciałem wznowić karnet. Teraz nic nie mogę zrobić , ani zapłacić ponownie, ani kupić karnetu na inne miejsce. Co robić?
Jazda Jazda Jazda - Biała Gwiazda
krzysiek85_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiek85_TSW
Znajdź inne posty napisane przez krzysiek85_TSW