Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10589
Stary 28.08.2014, 18:32
Nie. Po prostu zapytałem czy ktoś miał podobną sytuację oraz czy i jak ją rozwiązał. Tyle. Nie wiem czemu się spinasz

Żeby totalnie nie rozmywać, około godziny 17 kolejka na kilka osób, ale non stop ktoś podchodził. Babka w kasie powiedziała że na C zostało niecałe 1500 biletów i na mecz raczej zejdą wszystkie.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując