Nie. Po prostu zapytałem czy ktoś miał podobną sytuację oraz czy i jak ją rozwiązał. Tyle. Nie wiem czemu się spinasz
Żeby totalnie nie rozmywać, około godziny 17 kolejka na kilka osób, ale non stop ktoś podchodził. Babka w kasie powiedziała że na C zostało niecałe 1500 biletów i na mecz raczej zejdą wszystkie.