Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7861
Stary 28.08.2014, 18:30
Zawsze można improwizować. Nasz klub powinien zabijać się o kibica.
Świetny pomysł to konkursy : wygrywane karnety itd.
Trzeba robić wszystko od ulotek po jakieś akcje na rynku, żeby mieszkańcy co chwilę widzieli związane coś z Wisłą Kraków.
-Wszędzie ta Wisła i Wisła. Muszę się wybrać na mecz, skoro wszędzie o tym trąbią. I proszę, mamy nowego kibica Nie działa to tak łatwo, ale jak ktoś przyjdzie nawet raz to jednak są to jakieś pieniążki do klubu.
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując