Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10588
Stary 28.08.2014, 18:26
wislacki napisał(a):Wyświetl post
O, a to czemu?
Forum jest tak kumate i ma tak ogarniętych użytkowników jak Karherop, że posty tego typu zaniżają poziom?
ok w takim razie moja rada jak odzyskać 3 dychy

1. wzywasz ochronę
2. wzywasz policje
3. awanturujesz się
4. żądasz dostępu do monitoringu
5. jeśli nikt ci go nie wyda, to wybierasz drogę sądową do rozstrzygnięcia sporu

zadowolony?
Odpowiedz cytując