To Ci teraz przypomne z kim rok temu(6 października 2013) Glowacki grał w obronie i z jakim przeciwnikiem wtedy graliśmy, a dwa to Chaveza już nikt nie kupi

A Czekaja to razem z Nalepą bym pożegnał, czemu u nas ktoś myśli że piłkarz który ma 22 lata jeszcze coś pokaże, powiem więcej w takim Dynamie Zagrzeb gdyby miał 18 i zajebał sprawę 2, 3 raz wyjebali by go beż żalu Trzymajmy piłkarzy dalej to napewno to daleko zajedziemy, trzeba eliminować słabe ogniwa i zastępować je silniejszymi