Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68647
Stary 28.08.2014, 18:13
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Po co kolejny srodkowy obronca jak mamy : Głowackiego , Dudke ,Czekaja ,Uryge i wroci jeszcze Chavez ? Lepiej by sciagneli jakiegoś srodkowy pomocnika ,bo mamy tylko Stilica i Gargule..
Primo Chaveza sprzedać za każdą cenę (w domyśle 0zł). Już pomijając jego babole, upadek poziomu gry od bodajże wiosny 2011 zakrawający na istną degrengoladę to za dużo zarabia i przede wszystkim nie może grać w Wiśle Smudy nie umiejąc kopnąć piłki prosto na 20 metrów. Nie pasuje do taktyki.

Secundo : Alan Uryga to DP, nie jest środkowym obrońcą i gra tam źle.

Tertio : Nie lubię skreślać graczy, ale bardzo bałbym się sytuacji, gdy z konieczności Czekaj musiałby grać regularnie ze względu na czyjąś kontuzję.

Quatro : Nie mamy nikogo na zmianę na boki defensywy. Gdyby obecnie wyleciało jednocześnie dwóch obrońców z podstawowego składu, to natychmiast grać by musieli jednocześnie Czekaj. Żemło i Uryga na DP.

A jeśli chodzi o środek pomocy to my gramy trochę zestawieniem 4-1-3-1-1, gdzie ta trójka pomocników wymienia się non stop pozycjami, podobnie Brożek i Stilic nie są sztywno przypisani. Dla Urygi konkurentem jest Stjepanovic, a z przodu na ławce są Stępiński, Guerrier, Sarki i Zając.
Odpowiedz cytując