Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68646
Stary 28.08.2014, 18:05
Po co kolejny srodkowy obronca jak mamy : Głowackiego , Dudke ,Czekaja ,Uryge i wroci jeszcze Chavez ? Lepiej by sciagneli jakiegoś srodkowy pomocnika ,bo mamy tylko Stilica i Gargule..
Odpowiedz cytując