wislacki napisał(a):

Miał ktoś problem ze źle wydaną resztą przy kupnie biletu?
Czy można cokolwiek zrobić w takiej sprawie? Dostałem informację od kasjerki, że monitoring nie działa 
Liczyła pieniądze dwa razy i twierdzi, że u niej wszystko się zgadza. Tylko u mnie w portfelu brakuje 3 dyszek, a jestem prawie pewny, że nie wydała mi reszty z 50 zł.
Ma ktoś jakiś pomysł co z takim fantem zrobić?
|
klątwa łysego
btw. zadziwia mnie z jakimi sprawami ludzie pisza na forum