Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10586
Stary 28.08.2014, 18:03
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Miał ktoś problem ze źle wydaną resztą przy kupnie biletu?
Czy można cokolwiek zrobić w takiej sprawie? Dostałem informację od kasjerki, że monitoring nie działa
Liczyła pieniądze dwa razy i twierdzi, że u niej wszystko się zgadza. Tylko u mnie w portfelu brakuje 3 dyszek, a jestem prawie pewny, że nie wydała mi reszty z 50 zł.

Ma ktoś jakiś pomysł co z takim fantem zrobić?
klątwa łysego

btw. zadziwia mnie z jakimi sprawami ludzie pisza na forum
Odpowiedz cytując