Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
10585
28.08.2014, 16:57
byłem o 17 kasy otwarte prawie wszystkie to samo z wyrobieniem karty. Idzie sprawnie cały czas mała kolejka
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz