Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10585
Stary 28.08.2014, 16:57
byłem o 17 kasy otwarte prawie wszystkie to samo z wyrobieniem karty. Idzie sprawnie cały czas mała kolejka
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując