WhiteDoctor
1. Dlaczego mielibyśmy żegnać Burligę? Pomijam czy ten Wojtkowiak to takie cejco ale to już stary 30 letni dziad

30 latek hasający na boku obrony... pewnie będzie to wyglądało jak z Dudką. Ja tam wolę Burligę od przereklamowanego Wojtkowiaka.
2. Guerriera można się tylko pozbyć. Człowieka bez mózgu nie nauczysz myśleć. Nie w wieku 25 lat. Zwłaszcza że jego jedynym hobby poza pokazywaniem na FB swojego penisa jest pukanie polskich dziewuch.
3. Sprowadzić Starzyńskiego a Garguła może być co najwyżej jego zmiennikiem, nie odwrotnie. A może lepiej żeby Gargułe pożegnać w takim wypadku?
4. Pazdan? Mam wątpliwości, może lepszy Danch z Górnika.
5. Boguski jako zmiennik, albo DP też opcja. Drogi już nie będzie.
Z resztą się mogę zgodzić. Ale w większości to mimo wszystko pobożne życzenia - skoro u nas wciąż brak kasy. Tacy Makowie... bardzo bym chciał porządnych skrzydłowych a nie podróbe jak Sarki. Ale pewnie będą poza naszym zasięgiem (wysokość kontraktu).