Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10583
Stary 28.08.2014, 16:35
Miał ktoś problem ze źle wydaną resztą przy kupnie biletu?
Czy można cokolwiek zrobić w takiej sprawie? Dostałem informację od kasjerki, że monitoring nie działa
Liczyła pieniądze dwa razy i twierdzi, że u niej wszystko się zgadza. Tylko u mnie w portfelu brakuje 3 dyszek, a jestem prawie pewny, że nie wydała mi reszty z 50 zł.

Ma ktoś jakiś pomysł co z takim fantem zrobić?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując