Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16503
Stary 28.08.2014, 16:14
niby tej kasy nie ma, a jednak jej trochę musi być skoro zrobiliśmy 4 transfery + 1 wypożyczenie, niby to za free ale tu podpis kosztuje, kontrakt, klauzule pierdoły, % itd; nasz Bogusław pokazał, że mimo kosmicznych problemów finansowych w większości autorstwa złotoustego jacka b. potrafi jeszcze sypnąć jakimś tam groszem i jednym zdaniem nie zasypuje gruszek w popiele, krótko spłacić jak najwięcej zobowiązań i wziąć się do roboty

w następnym okienku kilka prostych zmian:

-pożegnać Bieszczada który nie posiada żadnego doświadczenia, a jest ponoć drugim bramkarzem, w zamian wyciągnąć z Zawiszy Witana bądź Leszczyńskiego z Dolcanu którym kończą się kontrakty
-ściągnąć Wojtowiaka któremu zostanie pół roku do końca kontraktu i pożegnać Burligę lub w ostateczności zostawić go na ławkę
-pożegnać Czekaja i zastąpić go Pazdanem któremu kończy się kontrakt i będzie do wyciągnięcia za pół roku przed jego końcem za jakąś normalną kwotę
-unormować sytuację z Jovanovicem, jeśli niezdolny to oczywiście ściągnąć kolejnego obrońcę
-ściągnąć Dziwniela któremu za pół roku kończy się kontrakt do rywalizacji z Sadlokiem bo drugiego LO nie mamy
-pożegnać szklanego Boguskiego i producenta wiatru Sarkiego, a w zamian nich ściągnąć braci Maków którym będą kończyć się kontrakty
-doprowadzić mózg Guerriera do porządku, nauczyć go taktyki, podawania do partnerów, a nie strzelania na siłę i bezmyślnie lub sprzedać bez żalu i zastąpić Błądem z Zagłębia
-sprowadzić Starzyńskiego któremu również będzie się kończył kontrakt jako zmiennika Garguły bądź odwrotnie
-a dalej dyzma niech kombinuje

#living in cyberspace
https://www.youtube.com/watch?v=6zcrgSB5pkU

pozdrawiam
Odpowiedz cytując