filemon napisał(a):

|
Ale faktów to się trzymajmy. Przypominam sobie trzy asysty Sarkiego - z Legia, Jagiellonią i Pogonią.
|
Gość się nastawił na krytykę wszystkiego, naczytał się weszło i chce być podobnie "fajny" jak ten portal bo sobie po psioczy na wszystko. Raczej to śmieszy niż jest brane na poważnie. A Sarki robi dużo dobrego na skrzydle.