Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KR
Offline
#
10580
28.08.2014, 15:36
Widzę że nasz okrąglak posiada miejsce zajęte
Na pewno system jest do poprawy ale idzie w dobrym kierunku.
Wierność
hors
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hors
Odwiedź stronę domową użytkownika hors!
Znajdź inne posty napisane przez hors