Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7857
Stary 28.08.2014, 15:30
huberix napisał(a):Wyświetl post
Włodarski to najlepszy MOŻLIWY następca Cupiała. Facet od 7 roku życia(tak mówił) jest kibicem Wisły, a że po nim chamstwa nie widać to nie powinien rzucić klubu w cholerę po 2 latach. Mówił o jakiejś dużej inwestycji, więc może dużo kasy w nią włożył. Majątek tu nie ma nic do rzeczy, bo Cupiał i tak nie daje kasy( przynajmniej nie tyle ile trzeba). Włodarski jest jak widać bardziej ogarnięty w biznesie i na szybkie ryzykowne ruch jak u Bogusia nie wchodzą w grę. Jak dla mnie jest to dobra kandydatura.
Za co Włodarski chce kupić Wisłę? Jeszcze cztery miesiące temu całował klamki w poszukiwaniu kapitału, a teraz nagle wyciągnie miliony z kieszeni i odkupi Wisłę? Jeszcze pewnie dożuci kilka baniek na nowych grajków?
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując