Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 28.08.2014, 15:26
Cos na pewno jest na rzeczy,

dodatkowo Legia sprytnie wyje.bala miasto i to ona bierze pieniadze od sponsora tytularnego stadionu (ok 5 milionow rocznie) juz po fakcie miasto zorientowalo sie ze nie bedzie miec nic z tego, ale nic nie mogli zrobic bo wszystko bylo zgodne z prawem, kancelarie prawne Legii jakies sprytne umowy zalatwialy i 100% korzysci ma Legia, choc jak pamietam mowiono o przyglupach ze strony miasta ktorzy podpisywali ta umowe wiec nie bylo to trudne.

i jak np. cos organizuja na stadionie Legii (olimpiady dla mlodziezy, targi, koncerty itd) to pieniadze dostaje Legia, ktora wynajmuje im stadion, no i podczas koncertow itp sa otwierane sklepy / catering pod trybunami, to przeciez kolejne pieniadze dla Legii.. a na stadionie Legii caly czas jest cos organizowanego, mecze, targi, koncerty, pokazy, chu.j wie co jeszcze, od zaj.ebania vipow, ktorzy wynajmuja na te wydarzenia drogie skyboxy / loze vip, dodatkowa kasa dla Legii..

i by się zgadzalo, stadion ich i na nich zarabia wiec i bary, restauracje, sklepy, do nich nalezą i tym samym wszystkie zyski trafiaja w 100% do klubu.. u nas ze wszystkim dzielic sie musimy z miastem, i zarobek jest duzo, duzo mniejszy

dlatego mi kolo ch.uja lata czy miasto znajdzie sponsora dla stadionu Wisly bo to miasto bedzie miec z tego pieniadze, a nie Wisla.

Ale to nie ma jak porownac, zobaczcie chocby facebook Legii jak on zyje caly czas, nakreca sie, co chwile wklejaja jakies nowosci do sklepow, aplikacje, muzyczki na telefon, tapety itp, z tego maja duzy zarobek,700 tys lajkow juz prawie maja, nie przez przypadek.

Internet to mega opcja do wykrozystania = marketing / reklama / prestiz / zyski . I nic to nie kosztuje.
A pisze tylko o internecie..
Ostatnio edytowane przez c. : 28.08.2014 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując