Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 28.08.2014, 15:22
Plaży i lekkiej wygranej się nie spodziewam,a prędzej strzelaniny jak z Lechią. Co do Maków to chłopaki myślę,że podświadomie wiedzą,że jutro akurat nie ma co świrować zbytnio.

Atmosfera,pomimo naszym problemów się zdecydowanie oczyściła.Wracamy wszyscy w końcu na stadion to szkoda byłoby psuć póki co ten nastrój
Końcowo 3-1 i 3 pkt zostaja w Krakowie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując