Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7855
Stary 28.08.2014, 14:30
nie wiem ile w tym prawdy, ale ostatnio czytałem na forum legii, że sklepy, restauracje, bary blisko stadionu należą do Legii i zysk meczowy jest bardzo wysoki, tak samo ze sklepem, bodajże 2-3 miliony rocznie, a u nas ? pewnie parę tysięcy.. sam bym chętnie coś kupił ciekawego, np ręczniki, pościel itp. a nie jakieś stare koszulki sprzed paru sezonów
Odpowiedz cytując