Paweł napisał(a):
|
Gwoli ścisłości, właścicielem Legii jest przede wszystkim Mioduski, Leśnodorski ma w stosunku do niego niewielki procent udziałów.
|
adam_09 napisał(a):
|
Dysponujesz jakimś artykułem bądź linkiem, który potwierdzałby to co piszesz ? Pytam z ciekawości, bez jakiejś napinki na obalenie Twojego twierdzenia.
|
"Większościowym właścicielem został Mioduski, dotychczasowy prezes Kulczyk Investments i członek rady nadzorczej stołecznego klubu - przejął 80 proc. Leśnodorskiemu, który zachowa stanowisko prezesa Legii, które objął w 2012 roku, przypadło 20 proc. udziałów."
źródło:
http://www.forbes.pl/dariusz-miodusk...69123,1,1.html