jendrus napisał(a):

|
przez niesprawiedliwa podwyzke biletow na wszystkie sektory trudno bedzie uzbierac ponad 20 tys.
|
To sie uzbiera kilka tysiecy mniej ale wiecej kasy wpadnie do kasy klubu.
i tak mamy jedne z najtanszych biletow w ekstraklasie, niektore kluby w 1 lidze maja drozsze (stadiony a'la kurniki bez dachu z lancuchami i siatkami przed trybunami, sracze za trybunami pod golym niebem, i najwieksze sukcesy druzyny typu "6 miejsce w 1 lidze"