Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10570
Stary 28.08.2014, 13:23
jendrus napisał(a):Wyświetl post
przez niesprawiedliwa podwyzke biletow na wszystkie sektory trudno bedzie uzbierac ponad 20 tys.
To sie uzbiera kilka tysiecy mniej ale wiecej kasy wpadnie do kasy klubu.


i tak mamy jedne z najtanszych biletow w ekstraklasie, niektore kluby w 1 lidze maja drozsze (stadiony a'la kurniki bez dachu z lancuchami i siatkami przed trybunami, sracze za trybunami pod golym niebem, i najwieksze sukcesy druzyny typu "6 miejsce w 1 lidze"
Ostatnio edytowane przez c. : 28.08.2014 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując