Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
10568
28.08.2014, 13:19
Miałem właśnie pisać że poszło niecałe 12000 biletów a oficjalna podała to samo.
15000 będzie jutro spokojnie.
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt