|
Jakby tylko marketing działał to firmy nie musiałyby zatrudniać innych kadr i opierałyby wszystkie działania na reklamie i marketingu. Wszystkie segmenty spółki, od Rady Nadzorczej po dział sprzedaży, marketingu, administracji etc., kadrę, trenerów i piłkarzy muszą działać sprawnie w kooperacji ze sobą, wtedy odnosi się największe sukcesy.
Podpisaliśmy już jakiś czas temu umowę z UFA Sports. Ktoś z was zauważył żeby w działaniach promocyjnych klubu coś się zmieniło? Oprócz podpisania umowy z Totolotkiem? Dalej te same plakaty na mieście, podobne spoty reklamowe od czasu do czasu + vouchery rozdawane za paczkę zapałek.
|