Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10567
Stary 28.08.2014, 13:06
Natańszy bilet normalny masz za 25 złotych i to nie w sektorze z kibolami, dilerami i mordercami, tylko w narożniku. Dorzucasz 5 zł i masz bilet na trybunę G. Bilet do Cinema City 25 zł. O czym ty mówisz? Jakoś najtańsze bilety nie sprzedają się wcale najlepiej. Nie siej propagandy bo robi się tu jak u żydów na forum.
Odpowiedz cytując