|
Mimo wszystko fajnie że na stadionie pojawia się wciąż wielu 'nowych'. Co prawda w tym roku zaliczliśmy już 32 tyś na legii i 28 tyś sąsiadce, a jednak dalej takich jest wiele. Ach jak pięknie byłoby znowu zobaczyć tylu kibiców na R22
mam nadzieję że klub się postara i wypuszczą bilety na legie już 1 września. 3 tygodnie to w sam raz by zadbać o komplet.
|