Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10565
Stary 28.08.2014, 12:41
Mimo wszystko fajnie że na stadionie pojawia się wciąż wielu 'nowych'. Co prawda w tym roku zaliczliśmy już 32 tyś na legii i 28 tyś sąsiadce, a jednak dalej takich jest wiele. Ach jak pięknie byłoby znowu zobaczyć tylu kibiców na R22

mam nadzieję że klub się postara i wypuszczą bilety na legie już 1 września. 3 tygodnie to w sam raz by zadbać o komplet.
Odpowiedz cytując