Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7849
Stary 28.08.2014, 12:06
lazy napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że widzisz inne opcje rozwoju Wisły? Bo na razie to dreptamy w miejscu od 2 sezonów.
Od 2? Stagnacja tego klubu trwa - z drobnymi zrywami powstańczymi, jak 2010/11, które nomen oment odczuwamy do dziś - od mniej więcej odpadnięcia z Panathinaikosem. Odnoszę wrażenie, że wtedy w Cupiale coś pękło i wszystko zaczęło się sypać.
Odpowiedz cytując