lazy napisał(a):

|
Rozumiem, że widzisz inne opcje rozwoju Wisły? Bo na razie to dreptamy w miejscu od 2 sezonów.
|
Od 2? Stagnacja tego klubu trwa - z drobnymi zrywami powstańczymi, jak 2010/11, które nomen oment odczuwamy do dziś - od mniej więcej odpadnięcia z Panathinaikosem. Odnoszę wrażenie, że wtedy w Cupiale coś pękło i wszystko zaczęło się sypać.