ulTraS napisał(a):

|
Rozumiem, najwyżej przyjadę jeszcze wcześniej i będzie po problemie. Dzięki za odp.
|
doradzam być 3 godziny wcześniej. Najwyżej jak się wyrobisz wcześniej to wejdziesz szybciej na stadion lub będziesz miał czas pójsć na piwko/cole ;-)