Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10564
Stary 28.08.2014, 12:02
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, najwyżej przyjadę jeszcze wcześniej i będzie po problemie. Dzięki za odp.
doradzam być 3 godziny wcześniej. Najwyżej jak się wyrobisz wcześniej to wejdziesz szybciej na stadion lub będziesz miał czas pójsć na piwko/cole ;-)
Odpowiedz cytując