c. napisał(a):

I CO NAJWAZNIEJSZE TO MIEJCIE WYLICZONA GOTOWKE !! Bo niektorzy stoja w okienku, szukaja pieniedzy, nie maja wyliczonej sumy, dzwonia gdzies po znajomych zeby im przyniesli... i przez takie nieladne zachowanie to rowniez hamuje wszystko.
tak samo KARTE KIBICA wlozyc sobie najlepiej w zęby , a nie szukac po kieszeniach, plecakach, torbach.. dramat.
I stoi taki 10 minut w okienku, a moglby to zalatwic w 1 minute.
|
To jest klucz do rozwiązania pewnych spraw - samo zachowanie kibiców. Sama procedura "nabijania" biletu trwa może 30 sekund, a niektórzy przy kasie zachowują się, jakby nigdy nigdzie nic nie kupowali...