Dowiesz sie na miejscu, nikt nie jest nostradamusem
ale na rozum.. 2 godziny to duzo czasu. Wszystkie kasy biletowe otwarte + wszystkie stanowiska do wyrabia KK = szybciej pojdzie.
dodatkowo sprawniej to teraz wyglada, za czasow Bednarza i ostatnie spotkania to jeden wielki burdel i amatorszczyzna, po jego odejsciu zaczeto wszystko naprawiac i na piatek na pewno odczuje sie zmiane na lepsze.
I CO NAJWAZNIEJSZE TO MIEJCIE WYLICZONA GOTOWKE !! Bo niektorzy stoja w okienku, szukaja pieniedzy, nie maja wyliczonej sumy, dzwonia gdzies po znajomych zeby im przyniesli... i przez takie nieladne zachowanie to rowniez hamuje wszystko.
tak samo KARTE KIBICA wlozyc sobie najlepiej w zęby , a nie szukac po kieszeniach, plecakach, torbach.. dramat.
I stoi taki 10 minut w okienku, a moglby to zalatwic w 1 minute.