Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10561
Stary 28.08.2014, 11:31
Dowiesz sie na miejscu, nikt nie jest nostradamusem


ale na rozum.. 2 godziny to duzo czasu. Wszystkie kasy biletowe otwarte + wszystkie stanowiska do wyrabia KK = szybciej pojdzie.
dodatkowo sprawniej to teraz wyglada, za czasow Bednarza i ostatnie spotkania to jeden wielki burdel i amatorszczyzna, po jego odejsciu zaczeto wszystko naprawiac i na piatek na pewno odczuje sie zmiane na lepsze.


I CO NAJWAZNIEJSZE TO MIEJCIE WYLICZONA GOTOWKE !! Bo niektorzy stoja w okienku, szukaja pieniedzy, nie maja wyliczonej sumy, dzwonia gdzies po znajomych zeby im przyniesli... i przez takie nieladne zachowanie to rowniez hamuje wszystko.

tak samo KARTE KIBICA wlozyc sobie najlepiej w zęby , a nie szukac po kieszeniach, plecakach, torbach.. dramat.

I stoi taki 10 minut w okienku, a moglby to zalatwic w 1 minute.
Ostatnio edytowane przez c. : 28.08.2014 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując