Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7847
Stary 28.08.2014, 11:27
A Włodarski to niby będzie inwestował? Ciekawe z czego... I niby dlaczego właściciel miałby cały czas inwestować? Kto teraz kupi klub, aby do niego dokładać?
Odpowiedz cytując