lazy napisał(a):

|
Możecie sobie psioczyć i narzekać, ale realnie nikt inny Wisły od Cupiała nie odkupi.
|
Ale chyba nie chodzi o to, aby ktoś Wisłę odkupił od Cupiała, tylko dla samego odkupienia...
Cytat:
|
Włodarski do zakupu Wisły podchodził już rok temu i dopiero teraz ta sprawa wyszła
|
Jak teraz wyszła? Już dawno były o tym informacje. Teraz to tylko kolejne medialne podchody...