Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7845
Stary 28.08.2014, 11:20
lazy napisał(a):Wyświetl post
Możecie sobie psioczyć i narzekać, ale realnie nikt inny Wisły od Cupiała nie odkupi.
Ale chyba nie chodzi o to, aby ktoś Wisłę odkupił od Cupiała, tylko dla samego odkupienia...

Cytat:
Włodarski do zakupu Wisły podchodził już rok temu i dopiero teraz ta sprawa wyszła
Jak teraz wyszła? Już dawno były o tym informacje. Teraz to tylko kolejne medialne podchody...
Odpowiedz cytując