Cytat z konferencji przed meczem z Bełchatowem: "
- Trzeba studzić głowy, ale to są doświadczeni zawodnicy, a ja zawsze mówię, że po dobrym meczu musi być jeszcze lepszy. A po jeszcze lepszym - jeszcze lepszy. I to jest dobra droga do uzyskania jakiejś wielkiej klasy piłkarskiej - mówił na konferencji prasowej, przed meczem ligowym z GKS-em Bełchatów, trener Wisły Kraków, Franciszek Smuda. - Na razie, oprócz Donalda, wszyscy są zdrowi - dodał opiekun trzeciego aktualnie zespołu w tabeli, pytany o sytuację zdrowotną w naszej kadrze."
Franek taki wniosek wyciągnął po wczorajszym 357 expose Tuska? 