|
Ławka na te nominalnie 5 pozycji z przodu jest akurat teraz przynajmniej niezła : Stępiński, Guerrier, Sarki, Zając + Buras, Kuczak, Guedes, Wójcik. Można być zadowolonym.
Gorzej z tyłu : kontuzjowany Stjepanovic, kontuzjowany Jovanovic, niewiadoma wciąż Czekaj + Żemło, Lech. Bierzało i Kolanko zostają. No z tyłami nie jest dobrze.
W ramach marzeń : fajnie byłoby mieć jednak Gordana i Stolarskiego na ławce teraz. Nad Bunozą można się jeszcze zastanowić. Nie może znaleźć klubu, więc mógłby obniżyć oczekiwania finansowe na 1 sezon. Nie jest to budowanie kadry na lata (podobnie jak Stępiński), ale nie ukrywajmy, iż by się bardzo przydał, bo w obronie (najwięcej kartek! + lata Głowy czy Dudki) gramy 4ką raczej kompletnie bez zmian...
|