Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 28.08.2014, 09:49
goly78 napisał(a):Wyświetl post
NIech Maki pokażą co umią , niech zapierdalają ile sie da , może ktoś w koncu zobczy ze powinni być w Wiśle
Od jakiegoś czasu wie to każdy, tyle że też od jakiegoś czasu nas na nich nie stać.
Nie stać też większość polskich klubów, no chyba że Legię lub Lechię.
Odpowiedz cytując