goly78 napisał(a):

|
NIech Maki pokażą co umią , niech zapierdalają ile sie da , może ktoś w koncu zobczy ze powinni być w Wiśle
|
Od jakiegoś czasu wie to każdy, tyle że też od jakiegoś czasu nas na nich nie stać.
Nie stać też większość polskich klubów, no chyba że Legię lub Lechię.