Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 28.08.2014, 08:44
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Niezły mecz w wykonaniu rezerw. Gołym okiem widać, że na I kadrę gotowi są Czekaj, Lech, Kuczak i Buras...
To co napiszesz o wczorajszym meczu ? 0:2 w Sandomierzu. Z relacji osob na meczu wiem, ze to byl najnizszy wymiar kary - Bieszczad wyjal 3 setki. Zreszta Musial powiedzial dzisiaj w gazecie, ze byli bez szans.
Czekaj czerwona kartka. Do tego grali Lech, Zemlo, Kuczak, Buras i Zajac - moze to ostudzi jednak niektore glowy domagajace sie ogrywania juniorow w ekstraklasie.
Przyklad Stolarskiego tez pokazuje, ze Smuda sie nie mylil.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując