Matejas_ napisał(a):

|
Niezły mecz w wykonaniu rezerw. Gołym okiem widać, że na I kadrę gotowi są Czekaj, Lech, Kuczak i Buras...
|
To co napiszesz o wczorajszym meczu ? 0:2 w Sandomierzu. Z relacji osob na meczu wiem, ze to byl najnizszy wymiar kary - Bieszczad wyjal 3 setki. Zreszta Musial powiedzial dzisiaj w gazecie, ze byli bez szans.
Czekaj czerwona kartka. Do tego grali Lech, Zemlo, Kuczak, Buras i Zajac - moze to ostudzi jednak niektore glowy domagajace sie ogrywania juniorow w ekstraklasie.
Przyklad Stolarskiego tez pokazuje, ze Smuda sie nie mylil.