|
Mam bardzo ważne pytanie, może na forum znajdzie się jakiś student prawa albo prawnik.
Jeśli testament został otwarty 31.08.2011 roku to ile lat mam na to by wystąpić o zachowek?
3 czy 5 ? Szukam w internecie ale nie mogę zinterpretować zmienionych przepisów prawa.
Będę wdzięczny za pomoc.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
|