KOMINEK napisał(a):

|
Tylko że on póki co reklamuje się nic nie płacąc i jakbym miał obstawiać na tym się skończy.
|
Masz racje. Narazie sobie Wisłą gębe wyciera. Jeśli tak chce pomóc niech zostanie poważniejszym sponsorem i niech płaci Wiśle 3-4 mln zł za sezon.