Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7841
Stary 28.08.2014, 06:01
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tylko że on póki co reklamuje się nic nie płacąc i jakbym miał obstawiać na tym się skończy.
Masz racje. Narazie sobie Wisłą gębe wyciera. Jeśli tak chce pomóc niech zostanie poważniejszym sponsorem i niech płaci Wiśle 3-4 mln zł za sezon.
Odpowiedz cytując