Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
10552
28.08.2014, 05:34
Mam takie pytanko najwcześniej mogę zjawić się w strefie o 21. Czy obsługują do ostatniego kibica?
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz