Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10551
Stary 27.08.2014, 23:18
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie z trochę innej beczki.
Wie ktoś czy klub ma zamiar po meczu z Bełchatowem zrobić kolejna turę sprzedaży karnetów?
Ma być.

Do ZWE: Może lepiej jutro jedź do strefy i nie męcz się z tym wackowym systemem.
Odpowiedz cytując