Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
10549
27.08.2014, 22:58
Takie pytanie z trochę innej beczki.
Wie ktoś czy klub ma zamiar po meczu z Bełchatowem zrobić kolejna turę sprzedaży karnetów?
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt