Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BadMike
Junior Member
Od: 08.2014
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
10548
27.08.2014, 22:48
Przed chwilą kupiłem bilet przez internet. Wszystko szybko, łatwo i przyjemnie. Wpłata PayU zaksięgowana po 5min. Polecam, przynajmniej w okolicach północy wszystko działa sprawnie
BadMike
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BadMike
Znajdź inne posty napisane przez BadMike