Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7838
Stary 27.08.2014, 22:15
Tak czytam ten wywiad z Włodarskim i szlak mnie trafia. Gościu robi wszystko by kosztem Wisły promować się. Nawet kibicom chce się przypodobać. Rozumiem że ten nowy projekt finansowy jest po to by kupić Wisłę i wprowadzić ja do LM - szacun.
Odpowiedz cytując