|
Jeszcze ponad rok temu wogóle nie działał u nas internetowy system i jakoś dało się radę kupić bilet. Teraz są problemy z tym systemem i samo biadolenie na forum. Jak stare baby. Dopiero co pozbyliśmy się łysego Mega problemu to już szukacie czegoś do czego trzeba się do.......ić. Ruszcie dupska do kas bo od pół roku na to czekacie. Kupcie karnet i miejcie w dupie system internetowy przynajmniej do czasu aż go naprawią.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|