Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10543
Stary 27.08.2014, 20:57
Witam, ktoś pamięta ilu "nas" było na ostatnim meczu u siebie?
O 21:20 nawet trzeba było chwilkę postac w kolejce, wszystkie kasy zajęte
Oby stuknęło 15-20k

DO ZO W PIĄTEK!

Odpowiedz cytując